Home Uncategorized Kaq shumë është zbukuruar Pajtesa pas lindjes së djalit

Kaq shumë është zbukuruar Pajtesa pas lindjes së djalit

138
0

Nuk ka shumë muaj që kur u bë nënë për herë të parë.

Flasim për aktoren e dashur Fiona Gllavicën apo e njohur si Pajtesa, shkruan “Kosovarja”.

Natyrisht që në rrethana të tilla s’kishte si të mos merrë vëmendje, e sidomos linjat trupore ato që janë problem për çdo femër pas lindjes.

Por ja që Pajtesa nuk e ka pas dhe shumë këtë problem, ajo ka kthyer menjëherë linjat e duhura trupore.

E sonte po duket për fantazi tek sa pozon krahë bashkëshortit të saj Arbnorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here