Home Uncategorized I martuar me serben,ja si i la emrin djalit Berat Gjimshiti!

I martuar me serben,ja si i la emrin djalit Berat Gjimshiti!

399
0

Disa ditë më parë, futbollisti Berat Gjimshiti u bë baba për herë të parë.

Pas një lidhjeje të gjatë me modelen serbe Alisën, këtë shtator erdhi në jetë djali si fryt i dashurisë.

Teksa vetë çifti kanë qenë diskret në këtë periudhë, një detaj është ndarë me ndjekësit e ai është emri i djalit.

Berati dhe Alisa kanë vendosur që djalin mos t’i lënë as emër shqiptar e as serb por anglez, si një model kompromisi.

Djali do të quhet Lion (luan në anglisht). Me jetë të gjatë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here