Home Uncategorized Elita dhe motra saj shfaqen të dyja me bark të fryrë

Elita dhe motra saj shfaqen të dyja me bark të fryrë

116
0

Elita Rudi është moderatorja e njohur kosovare e cila tërheqë vëmendje të madhe pas vetes.

Ajo është e martuar me reperin Gjiko, ku janë në pritje për tu bërë prindër për herë të dytë, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet nga vetë protagonistët ata po e bëjnë Zërin me motër, ku janë shfaqur mjaft të lumtur tek sa kanë kumtuar lajmin.

E diçka që naka befasuar sonte është kjo foto e Elitës me motrën e saj Natyren ku janë shfaqur dyjat me bark të fryrë.

E kanë bërë me fjalë apo ka ndodhur një rastësi e bukur mes motrash?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here