Home Uncategorized Reperit shqiptar i vdes babai nga koronavirusi

Reperit shqiptar i vdes babai nga koronavirusi

130
0

Dhimbje e zi në familjen e reperit shqiptar Elinel. Ai ka humbur babanë.

Lajmin e dha vetë reperi, emri i të cilit është Granit Bajraktari, përmes një postimi në Instagram.

Ai publikoi një foto të të atit Bislim Bajraktari, shoqëruar me mbishkrimin: “Pusho n’paqe bab”.

Sipas ‘Prive’ babai i reperit ishte infektuar me koronavirus dhe pas disa komplikimeve ka ndërruar jetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here