Home Uncategorized Motra e Labit dukej shumë elegante në fejesen e vallait

Motra e Labit dukej shumë elegante në fejesen e vallait

134
0

Labinot Gashi, për publikun i njohur si Labi, shpesh përflitet në media edhe për jetën e tij private, shkruan “Kosovarja”.

Të famshëm janë bërë edhe anëtarët e familjes së Labit, madje jo vetëm bashkëshortja e tij Qendresa.

Shpesh komentohet edhe motra e Labit, Agnesa, e cila e veshur në mënyrë elegante, njëtrajtshëm, është dukur në fejesen e vëllait të saj, shkruan “Kosovarja”.

Pak ditë më parë u fejua vëllai i Pabit dhe kjo ngjarje nuk kaloj pa u vënë re dhe diskutuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here