Home Uncategorized Kush është i fejuari i Aida Doçit?

Kush është i fejuari i Aida Doçit?

477
0

Javën që lamë pas, Prive konfirmoi se këngëtarja shumë e dashur Aida Doçi është fejuar.

I fejuari në fakt është menaxheri i këngëtares, dhe Prive këtë javë sjell edhe më shumë detaje.

Gjithçka u bë jashtë syve të publikut. Në videon e mëposhtme mund të zbuloni të gjitha detajet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here