Home Uncategorized Adelina Tahiri nënë për herë të dytë?

Adelina Tahiri nënë për herë të dytë?

139
0

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është një emër i dalluar në skenën muzikore.

Ajo në të shumtën e rasteve kalon në lajm, duke goditur në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Kohëve të fundit, Adelina është e fokusuar rreth jetës private, duke ndarë momente të shumta pranë burrit dhe djalit të saj.

Por, me fotografinë e fundit ajo dyshohet për shtatzëninë e dytë barku i këngëtares dukej më i rrumbullakosur se zakonisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here