Home Uncategorized Sara Hoxha zbulon gjoksin dhe arsyen pse Ledri u dashurua në të

Sara Hoxha zbulon gjoksin dhe arsyen pse Ledri u dashurua në të

171
0

Të gjithë po pyesnin se çfarë kishte ndryshe Sara Hoxha që e bëri për vete Ledri Vulen, reperin atraktiv kosovar, shkruan “Kosovarja”.

Ledri, padyshim ishte mashkulli i adhuruar i qindra vajzave, kjo për pamjen, talentin, por edhe edukatën që reflekton.

Epo, Sara është fatlumja. Xheri, e ema e Ledrit ka thënë fjalët më të bukura për të, duke dhënë mjaftë arsye se pse Ledri është percaktuar për bjonden simpatike, shmruan “Kosovarja”.

E, Sara, sapo ka nxjerr një foto joshëse të saj. E, si të mos dashurohej Ledri në të?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here