Home Uncategorized Loredana dhe Mozzik të ‘ndarë’ në Instagram, por bashkë diku tjetër, ku?

Loredana dhe Mozzik të ‘ndarë’ në Instagram, por bashkë diku tjetër, ku?

147
0

Vitin që lamë pas, Mozzik dhe Loredana i dhanë fund lidhjes së tyre, e cila ka qenë ndër më të komentuarat në showbiz-in shqiptar.

Ata kurrë nuk dhanë arsyepër ndarjen, ndërsa vajza e tyre, Hana qëndron me Loredanën.

Edhe pse reperi ka thanë se me Loredanën “s’bëhet më kurrë”, ata ruajnë madhëniet për shkak të vajzës.

Madje, ata nuk ndiqen më prej kohësh në Instagram, por me siguri ky detaj ju kishte shpëtuar të gjithëve.

Loredana dhe Mozzik e ndjekin njëri-tjetrin në TikTok. Kjo pasi reperi është bashkuar në këtë rrjet social në muajin prill, kohë pasi ishte ndarë nga Loredana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here