Home Uncategorized Kaq shumë i është fryrë barku Elitës në shtatzëninë e dytë

Kaq shumë i është fryrë barku Elitës në shtatzëninë e dytë

153
0

Njihet si moderatorja më e bukur në ekranin televiziv.

Bukuroshja ditë më parë bëri të ditur që është në pritje të ëmbël, ku kësaj radhe pritet të sjellë në jetë një vajzë, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse shtatzënë ajo po arrin të mbajë veten dhe fizikun e përsosur duke lenë pa mend të gjithë me bukurinë e saj.

Veshja dhe stili i saj unik mbesin akoma në qendër të vëmendjes ku kësaj radhe vendosi të pozoj me barkun e fryrë para pasqyrës.

Kaq shumë hije po i ka, duke iu shtuar edhe më shumë nuri apo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here