Home Uncategorized Blero e tregon: Ja si e kalova koronavirusin, u ktheva shumë keq...

Blero e tregon: Ja si e kalova koronavirusin, u ktheva shumë keq nuk kam…

99
0

Këngëtari i njohur shqiptar, Blerim Muharremi, i njohur me emrin e artit Blero ka treguar se e ka kaluar Covid.

Këngëtari Blero i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale në kohën e koronavirusit | BoldNews.al
I ftuar te emisioni “Rudina” ai tha se në qershor ka bërë një analizë gj aku, e cila ka nxjerrë se e ka kaluar Covid. Ai dyshon se është infektuar në Milano.

“Në muajin shkurt kam qenë në Milano edhe kur u ktheva u bëra shumë keq dhe kaloj. Kur e bëra testin në fillim të qershorit, doli pozitiv dhe më pas doli negativ përmes gj akut dhe më thanë që ti ke antitrupa dhe e ke kaluar.

Pas shkurtit, nuk e mbaj mend ndonjë fazë që të kem qenë keq. Gjithmonë u jam përmbajtur rregullave”, ka rrëfyer Blero.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here