Home Uncategorized Zeshkane dhe shumë joshëse, njihuni me të dashurën e re të 2Ton

Zeshkane dhe shumë joshëse, njihuni me të dashurën e re të 2Ton

116
0

Është ndër reperet më të njohur në trojet shqiptare. Fjala është për reperin e njohur kosovar, 2Ton.

Përveç suksesit në muzikë, 2Ton është treguar i suksesshëm edhe në jetën private.

Ai se fundmi ka bërë të ditur se është në lidhje dashurie, përcjell ORAinfo.

Madje reperi e ka publikuar edhe fotografinë e vajzës që ja ka rrëmbyer zemrën.

Zeshkane dhe tepër joshëse, është vajza që e ka bërë për veti 2Tonin.

“Unë t’du qashtu qysh je”, e ka përshkruar reperi fotografinë e vajzës që është në lidhje.

Për me tepër shikoni fotografinë e të dashurës së re të reperit kosovar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here