Home Uncategorized Vjollca e ekspozon trupin në fustanin e çarë

Vjollca e ekspozon trupin në fustanin e çarë

125
0

Është këngëtare mjaftë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Për dekada me radhë ajo ka arritur të jetë e komentuar për çdo paraqitje, ku në sy bien kombinimet e veçanta që din ti sjellë,shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse është goxha në moshë, secila paraqitje e saj na trullos mendjen duke e ngatërruar me vajza të reja.

E veshur në një fustan të çarë, ajo theksoj këmbët seksi dhe gjoksin e hapur duke marrë poza atraktive para pasqyrës.

E bukur dhe e mjaftë joshëse di të jetë vetëm kjo, apo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here