Home Uncategorized U plak edhe Yll Limani, kaq vite mbush sot

U plak edhe Yll Limani, kaq vite mbush sot

252
0

Kengetari i ri dhe shume i dashur për publikun sot feston ditelindjen e tij të 26.
Nëpër rrjete sociale ai ka marrë shumë urime nga fansat e tij , por nuk kanë munguar as urimet nga familja dhe koleget e tij, përcjell Gazeta Metro.

Ylli ka filluar te merret me muzike si fëmijë por ai është bërë i famshëm me këngën e tij ” Emrin ma ke thirr” këngë kjo e publikuar në vitin 2015 ku ishte pjesë Albumt me po të njëjtin emër. Limani ishte pjesëmarrës tek “The Voice of Albania”

Limani vazhdon të na befasoj me zërin e tij të mrekulluëshëm dhe këngët e tij të reja. Së fundi ka pasur disa bashkëpunime me label TUNA.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here