Home Uncategorized Shyhretja E ‘Mbulon’ Renë E Saj Në Ari, Learta Lë Pa Fjalë...

Shyhretja E ‘Mbulon’ Renë E Saj Në Ari, Learta Lë Pa Fjalë Me Pamjen

115
0

Shyhrete Behluli është këngëtare shumë e njohur. U lind në fshatin Mushtisht të Therandës, ku kreu shkollimin fillor, të mesmen e kreu në Prizren, ndërsa Fakultetin Filologjik në Prishtinë.

Familja e saj ka patur një traditë muzikore, jo publike. Ajo këngës ju përkushtua me të gjitha forcat e saj, dhe kurrë s’është ndarë nga ajo. Learta Jakupi është padyshim një prej emrave më të përfolur në mediat rozë.Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo. Së fundi, ajo ka realizuar një set fotografik ku shfaqet e veshur në veshje tradicionale. E gjithë vëmendjen padyshim e mori ari që ka vendosur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here