Home Uncategorized Robert Berisha Jep Lajmin E Madh, Shfaqet Shumë I Lumtur

Robert Berisha Jep Lajmin E Madh, Shfaqet Shumë I Lumtur

120
0

Robert Berisha është këngëtar i njohur. Robert Berisha ishte bashkeshorti i kengetares Nora Istrefi. Ne vitin 2016, Roberti nisi karrieren e tij si kengetar. Kënga e tij e parë solo ishtë “MIA” (Made In Albania) e cila është pëlqer shumë dhe kënga e tij e dytë është “Qysh pe lojna”, nje këngë me ritëm veror.

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo. E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ai ka treguar se së shpejti po vjen projekti i tij i ri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here