Home Uncategorized Nënë E Dy Fëmijëve, Por Ryva Po Duket Si 15 Vjeҫare Me...

Nënë E Dy Fëmijëve, Por Ryva Po Duket Si 15 Vjeҫare Me Paraqitjen E Fundit

152
0

Ryva Kajtazi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne.

Një vajzë modeste dhe mjaft e shoqërueshme, fama nuk e ka ndryshuar aspak edhe pse karakterizohet si një artiste e vërtetë dhe e pëlqyer shumë nga publiku kosovar Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo. Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale. Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me shumë stil.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here