Home Uncategorized Lulja E Meda Pranojnë Një Dhuratë Shumë Të Veҫantë

Lulja E Meda Pranojnë Një Dhuratë Shumë Të Veҫantë

240
0

Meda është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. I ati i tij Hasani, rrjedh nga një familje e Lumbardhit të Deqanit.

Lulja e Meda pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive. Ajo dhe Meda sot pranuan një dhuratë të veҫantë nga fansat e tyre, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here