Home Uncategorized Fejohet moderatorja e njohur shqiptare

Fejohet moderatorja e njohur shqiptare

113
0

Data 22 shtator do të jetë gjithnjë një datë e veçante për Rudina Dembacajn. Është dita kur ajo i tha “po” partnerit të saj Martin Frrokajt.

E gjithë propozimi ishte mirë menduar nga partneri i saj,q ë të ishte një ditë sa më speciale për çiftin.

Dy ditë më vonë, moderatorja postoi në llogarinë e saj disa nga fotografitë gjatë propozimit.

“I kishe menduar të gjjtha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprizoje dhe të mē bëje kaq të lumtur sërish… As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Falemnderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time! Të dua shumë”, shkruan ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here