Home Uncategorized Arbenita provokon me këtë pozë të gjoksit

Arbenita provokon me këtë pozë të gjoksit

125
0

Arbenita erdhi joshëse me fotografitë me fustan elegant.

Arbenita Ismajli ka ndarë me ndjekësit disa fotografi joshëse, në të cilat shfaq hiret e saj.

Modelja këtë herë kishte veshur një fustan elegant, të hapur tek këmba dhe gjoksi, ndërsa dukej shumë tërheqëse.

Në plan të parë në njërin prej imazheve, ajo kishte vënë këmbët, teksa kishte pozuar e ulur në një karrige.

“Kam punuar shumë për të qenë këtu ku jam. Ju lutem, shpërndani pak dashuri në postimin tim të fundit”, janë fjalët e modeles sipër fotos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here