Home Uncategorized Modelja e njohur përfundon në burg

Modelja e njohur përfundon në burg

122
0

Modelja seksi filloi jetën e saj të krimit rreth dy vjet më parë kur ajo dhe disa adoleshentë kryer vjedhje në Sidnei.

Bjondja gjoksmadhe – e cila ka postuar në Instagram si Catwoman dhe djemtë ishin maskuar dhe ​​thyen disa biznese, përfshirë restorantin Pound of Pizza më 6 nëntor 2018.

Ajo gjithashtu u përpoq të thyejë një dyqan në House of Fruit dhe kafenë Le Parisien aty pranë – dhe gjithashtu thuhet se mori pjesë në një thyerje në Café Stanley Street, ku u grabitën 300 dollarë dhe një kartë krediti.

Agostino u raportua të ketë përdorur kartën për të blerë ushqim me vlerë 11.55 dollarë në një McDonald’s.

Rreth dy javë më vonë, ajo u përfshi në një bastisje në Bakery Forestville, ku u vodhën 1000 dollarë.

Agostino u dënua me dy vjet burg dhe gjithashtu u dënua për mbajtjen e një thike në një dyqan Target dhe vjedhjen e një xhakete prej 90 dollarësh në një qendër tregtare.

Ajo u lirua me kusht në fillim të këtij viti – por para një seance gjyqësore në korrik, Agostino u ndalua nga policia me urdhrin se ajo kishte shkelur kushtet e saj të lirimit me kusht.

Por, tashmë Agostino është përsëri prapa hekurave pas grabitjes së fundit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here