Home Uncategorized Meda e bënë këtë gjë të madhe për nënën

Meda e bënë këtë gjë të madhe për nënën

115
0

Lidhja e djemve me të ëmat, zakonisht është e fortë dhe e mrekullueshme. Në shumë raste nuk zbehet as kur djemtë martohen e bëhen vetë prindër, shkruan “Kosovarja”.

Po kaq të fuqishme lidhjen me të ëmën e ka edhe këngëtari i muzikës turbo-folk e popullore, Meda.

Meda disa herë ka pozuar pranë të ëmës e në shumë intervista e ka përmendur atë, duke e cilësuar edhe si njeriun më të shtrenjtë në jetë.

Këngëtari ka vendosur që edhe si foto profili ta ketë një ku është me nënën e tij, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here