Home Uncategorized Me këtë stil nuk e keni parë asnjëherë renë e Shyhrete Behlulit

Me këtë stil nuk e keni parë asnjëherë renë e Shyhrete Behlulit

154
0

Learta Jakupi, në publik e identifikuar si reja e këngëtares Shyhrete Behluli, ka stil mjaftë femëror e elegant.

Në faqen e saj në Instagram, ku ka një numër të madh ndjekësish, Learta zakonisht shfaqet me fustana e mjaftë glamuroze.

Por, këtë herë atë e shohim ndryshe, të veshur modere dhe më sportive, kjo sigurisht për faktin se është shtatëzëne dhe kështu ndihet më komode, shkruan “Kosovarja”.

A po iu pëlqen stili i ri i Leartes?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here