Home Uncategorized Kështu e ngacmon Ermali Elvanën kur e ekspozon gjoksin

Kështu e ngacmon Ermali Elvanën kur e ekspozon gjoksin

115
0

Elvana Gjata ka publikuar së fundi disa fotografi në rrjete sociale, në të cilat erdhi atraktive nga jahti.

Ajo pozoi me bikini bardhë e zi, duke vënë në fokus format trupore dhe pranoi komente të panumërta nga ndjekësit.

Por, në sy të bie komenti ‘ngacmues’ i Ermal Mamaqit, i cili i shkruan “Sa mirë që ke vesh atletet”.

Sa i përket projekteve muzikore, Elvana ka kohë që nuk ka sjellë diçka të re, por fansat presin me padurim një këngë të re nga ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here