Home Uncategorized Xhensila rroket me Besin se kujt i ka ngjarë vajza

Xhensila rroket me Besin se kujt i ka ngjarë vajza

112
0

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja e njohur nga Shqipëria e cila pëlqehet në të gjitha trevat shqiptare e më gjerë.

Këngët e saj përherë gjejnë dëgjueshmëri të madhe ndaj shndërrohen menjëherë në hite, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja shqiptare është e martuar me aktorin, këngëtarin dhe producentin e njohur Bes Kallakun, me të cilin kanë një vajzë të quajtur Ajka.

Pikërisht Ajka është bërë ‘mollë sherri’ që prindërit e saj të kapen me fjalë se kujt i nxhau ajo.

E për ta dëshmuar, Xhensila ka sjellë disa imazhe nga vegjëlia e saj ku i drejtohet Besit.

“Dhe Ajka është mini-me. Ke gjë për të shtuar Bes Kallaku?.

Ndërkohë që pritet reagimi i Besit se si do t’ia kthejë bashkëshortes së tij të ëmbël

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here