Home Uncategorized Si e shkatërroi kështu fytyrën Luana Vjollca

Si e shkatërroi kështu fytyrën Luana Vjollca

182
0

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare Luana Vjollca poo vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo njihet si një femër mjaft energjike në botën e televizionit, ndaj nuk ka shpëtuar pa vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

E si shumë kolege të saj as Luana nuk ka mundur ti shmanget botoksit. Shpesh për të është thënë se është e përpunuar kokë e këmbë.

Sidomos fytyra saj e dëshmon 100 përqind jo origjinalitetin e bukurisë.

Shikojeni edhe në këto imazhe, a nuk e ka tepruar si shumë?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here