Home Uncategorized Kështu duken me pak grim e pa photoshop Gili dhe Violetë Kukaj

Kështu duken me pak grim e pa photoshop Gili dhe Violetë Kukaj

115
0

Të dyja janë emra të njohur për publikun mbarëshqiptar. Të dyja kanë karrierë të gjatë muzikore në skenë.

Flasim për këngëtaret e dashura Gilin dhe Violetë Kukajn të cilat siç duket janë në përgatitje të një projekti të përbashkët, shkruan “Kosovarja”.

Kjo është bërë e ditur në bazë të një imazhi që kanë hedhë në instagram duke i vënë mbishkrim ‘Diçka e re po vjen’.

Por vëmendja nuk u fokusua aq shumë te paralajmërimi i tyre, pamja e tyre është ajo që po kthen vëmendjen e ndjekësve kah ato.

Të dyja me pak grim e pa photoshop , kështu në përditshmëri me siguri i kanë habitur fansat.

Sidoqoftë po duke të mrekullueshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here