Home Uncategorized Aurela Gaçe do të martohet për herë të dytë/ Po burri kush...

Aurela Gaçe do të martohet për herë të dytë/ Po burri kush do jetë?

235
0

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe, festoi 7-vjetorin e martesës.

Ajo i dha fund beqarisë më 20 shtator të vitit 2013 dhe për këtë ditë të veçantë ka zgjedhur të publikojë disa foto nga dasma, ku shfaqet me bashkëshortin, Skerdin, dhe me vajzën e saj të parë, Grace. Por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte plani për një dasmë të dytë, të cilën këngëtarja mendon ta bëjë në vitin 2023.

Statusi i saj:

7 vjet nga kjo ditë. Gëzuam, kërcyem e kënduam me frutin e dashurisë tonë në duar, vajzën tonë të parë, Grace. Vajza tjetër, e vogla, Abigail, akoma nuk di gjë që e kemi bërë këtë pa lejen e saj, edhe kam frikë se do të kërkojë edhe ajo të jetë në dasëm si motra e madhe…

Si thoni? E shkrepim edhe një festë tjetër? Sigurisht jo tani, thjesht dua të di a jeni të lirë më 20 shtator 2023?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here