Home Uncategorized Tayna pozon pa të brendshme në imazhin e fundit

Tayna pozon pa të brendshme në imazhin e fundit

123
0

Tayna ka publikuar dy fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Reperja ndau me ndjekësit e saj që janë të shumtë, imazhe të cilat nga larg duken se është pa të brendshme.

Sido që të jetë, artistja po duket shumë seksi dhe e freskët pas disa ditësh pushimi në Amerikë e më pas edhe në Turqi.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit quhet “Qe qe” dhe ka ecur shumë mirë në platformat online./Prive.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here