Home Uncategorized Sa ndryshe dukej Remzia kur ishte e re

Sa ndryshe dukej Remzia kur ishte e re

187
0

Remzie Osmani që një kohë të gjatë njihet me zërin e saj të veçantë për muzikën popullore.

Këngëtarja dallohet edhe për paraqitjet fizike, duke pozuar gjithmonë si një vajzë e re edhe përkundër moshës që ka, shkruan “Kosovarja”.

Me postime të shumta që bën, ajo gjithmonë qëndron në krye të mediave rozë.

Në një imazh të fundit që ka qarkulluar në Instagram, Remzia shihet se si ka qenë në moshë të re, kuptohet pak më ndryshe në krahasim me tani.

Shikojeni imazhin dhe binduni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here