Home Uncategorized Nuk ua merr mendja sa shumë është dobësuar Ariana

Nuk ua merr mendja sa shumë është dobësuar Ariana

179
0

Blogerja e njohur kosovare Ariana Fejzullahu, edhe pas lindjes së katër fëmijëve ka arritur të perfeksionet mjaftë shumë.

Duke u veçuar si një femër më plotë stil, ajo po komentohet edhe për linjat trupore e cila gjithmonë shfaqet e zjarrte dhe tejet joshëse, shkruan “Kosovarja”.

Me kombinimet interesante që i bën, ajo së fundmi publikoj një imazh në natyrë e veshur në veshje sportive.

Ajo çka bie në sy është pesha e saj e cila duket se vetëm po dobësohet.

A thua si po mund të jetë kaq në formë, a janë në pyetje dietat apo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here