Home Uncategorized Nuk do ta besoni se sa vite i mbushi sot “Xhbanja”

Nuk do ta besoni se sa vite i mbushi sot “Xhbanja”

214
0

Arjola Demiri është bërë e njohur në Kosovë me rolin e aktores te seriali “O sa mire”.

Duke luajtur në mënyrë perfekte rolin e një vajze nga Tropoja, ajo arriti të ketë një numër të madh fansash duke e admiruar për punën që e bën, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve,bukuroshja gjithmonë mahnit me paraqitjet e saj duke u shfaqur e kuruar deri në detajin e fundit.

E sot, është një ditë e veçantë për të për shkak se ka ditëlindjen.

Pikërisht sot ajo mbushi plotë 35 vite jetë, ku me anë të një postimi në rrjetin social ajo shkroi disa fjalë.

“Unë i jam mirënjohëse Zotit që më bekoi në çdo ditë të jetës sime. Unë jam vërtet e bekuar. Unë jam gjallë, e varur nga vetja ime dhe e bukur. Jam shumë krenar për atë që jam. Shumë urime për mua”.

Menjëherë pas publikimit mori mesazhe të shumta, duke e uruar në këtë ditë speciale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here