Home Uncategorized Nëna e Nora Istrefit në spital – kjo është gjendja e saj

Nëna e Nora Istrefit në spital – kjo është gjendja e saj

321
0

Syzana Tahirsylaj, dikur këngëtare shumë e njohur, sot punëtore në sektorin e muzikës në “RTK”, duket se nuk paska qenë mirë me shëndet.

Këtë e ka bërë të ditur vetë vajza e saj, këngëtarja e mirënjohur e skenës sonë, Nora Istrefi.

Nora, ka nxjerrë në rrjete sociale foto të së ëmës nga shtrati, duke falënderuar përzemërsisht spitalin për kujdesin e shtuar.

Lajmi i mirë është se Syzana tashmë është më mirë dhe drejtë rikuperimit të plotë. Nuk dihet se cila është arsyeja që ajo përfundon e shtrirë në spital, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here