Home Uncategorized Këngëtarja e njohur shtatzënë për herë të tretë!

Këngëtarja e njohur shtatzënë për herë të tretë!

221
0

Këngëtarja nga Kosova, Fjolla Morina, e cila u arrestua të shtunën në pikën kufitare për armëmbajtje pa leje, rezulton se është 2 muajshe shtatzënë.

Ajo u kap me pistoletë me 23 fishekë me vete në Morinë.

Fjolla ka pranuar autorësinë e armëve, ndërsa është shprehur se e kishte harruar në çantë. Në momentin e arrestimit, ajo ndodhej në automjet me dy persona të tjerë, shoferin e saj personal dhe me një biznesmen.

Për shkak të shtatzënisë, Morina mund të përfitojë zbutje të dënimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here