Home Uncategorized Ky është Adnani nga Shkupi që heshti grupin maqedonas që ofenduan shqiptarët...

Ky është Adnani nga Shkupi që heshti grupin maqedonas që ofenduan shqiptarët (Foto)

252
0

ADNANI nga Shkupi, shqiptari që bëri të heshtin “KOMITI” Diten e djeshme ne lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedon Komitet i ofenduan s

ADNANI nga Shkupi, shqiptari që bëri të heshtin “KOMITI”

Diten e djeshme ne lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedon Komitet i ofenduan shqipetaret por kur disa krushq shqiptare qe mernin nuse u ndalen dhe dolen nga veturat dhe motoret ata iken nga frika dhe u shperndane menjeher.

A ka dikushe qe se perkrah

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here