Home Uncategorized Gruaja e Bleros e mbuluar në xhaminë ‘Ayasofya’ në Stamboll

Gruaja e Bleros e mbuluar në xhaminë ‘Ayasofya’ në Stamboll

185
0

Afrona dhe Blero ditën e nesërme me 21 shtator bëjnë 1 vit që kur kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë.

Dasma e tyre pati bërë bujë të madhe mediatike edhe për shkak të një tërmeti që kishte ndodhur mu atë ditë, shkruan “Kosovarja”.

Fatmirësisht gjithçka shkoi mirë. Dasma u bë, po ashtu edhe Afrona u bë me dokumente bashkëshortja e Bleros.

E meqë data e njëvjetorit të martesës ka afruar dyshja simpatike kanë zgjedhur destinacionin turk për të bërë ca pushime së bashku.

Fotot nga aty po dalin të jenë unike, ashtu si edhe vetë Afrona bukuroshja e cila se fundmi u shfaq e mbuluar me shami e që po i rri mjaft këndshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here