Home Uncategorized Gjiko dhe Elita zbulojn gjininë e bebit

Gjiko dhe Elita zbulojn gjininë e bebit

117
0

Në një video të publikuar nga Gjiko, ku Elita shihet bashkë me Zërin në duar, gjithë vëmendjen e merr një detaj.

Moderatorja duket se është shtatzënë për herë të dytë, ngase në fustanin që e kishte veshur i dukej barku i rrumbullakosur,shkruan Lajme Kosovare.

Një tjetër gjë që i forcon akoma më shumë këto dyshime është fakti se Elitën në kohën e fundit e kemi parë teksa pozon me veshje të gjera apo sjell fotografi të vjetra.

Asgjë nuk ka qenë e sigurt deri më tani,por sonte Gjiko ka publikuar një foto të mrekullueshme me Elitën dhe Zërin në duart e tij,dhe ka shkruar “Its a Baby Girl”,ku ka konfirmuar që bebja që po presin është vajzë.

/LAJME KOSOVARE.COM

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here