Home Uncategorized Encën e kap ‘syri i i keq’ ja qfarë fatkeqësie i ndodh

Encën e kap ‘syri i i keq’ ja qfarë fatkeqësie i ndodh

104
0

Enca Haxhiu e cila njihet si një nga artistet më provokuese shqiptare, së fundi pati një sfidë të re në jetë.

Enca theu këmbën dhe iu desh ta fus në gips, teksa pritet që më vonë të ketë edhe një ndërhyrje kirurgjike, transmeton Indeksonline.

E grimuar dhe duke treguar gjoksin, Enca pozoi duke thënë se është e bekuar me jetën që ka dhe me suportin që merr cdo ditë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here