Home Uncategorized Sa shumë iu është ngushtuar beli Vjollcës

Sa shumë iu është ngushtuar beli Vjollcës

148
0

Vjollca Haxhiu përveç si këngëtare, dallohet edhe për paraqitjet fizike.

Duke qenë e dalluar në mediat rozë, ajo gjithmonë kalon në lajm me paraqitjet që bën, shkruan “Kosovarja”.

Me një kombinim në veshje, Vjollcë gjithmonë duket e veçantë me imazhet që publikon.

Me një fustan të ngushtë dhe ngjyrë të zezë, këngëtarja duket sikur e ka ngushtuar shumë belin dhe duket perfekte për linjat trupore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here