Home Uncategorized Njihuni me Miss Kosova që do garojë në “Miss Universe”

Njihuni me Miss Kosova që do garojë në “Miss Universe”

135
0

Në eventin “Miss Universe Albania & Kosova” që po transmetohet LIVE në Klan Kosova dhe Vizion Plus, është zgjedhur më e bukura e Kosovës.

Blerta Veseli është zgjedhur para pak minutash si përfaqësuese e Kosovës në spektaklin e bukurisë që do zhvillohet në tre mujorin e parë të 2021-ës shkaku i pandemisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here