Home Uncategorized Ndryshimi drastik i Violeta Kukajt, gati 50 vjeçe por ngjason kaq shumë...

Ndryshimi drastik i Violeta Kukajt, gati 50 vjeçe por ngjason kaq shumë me Taynen!

160
0

Këngëtarja e muzikës popullore- argëtuese, Violeta Kukaj ka bërë shumë ndryshime në pamjen e saj.

Ndërhyrjet estetike që ajo ka bërë, janë kaq të mëdha, shkruan IndeksOnline.

Nëse marrin një fotografi të realizuar vite më parë, atëherë do të vërejme që ajo ka bërë ndërhyrje drastike duke ndryshuar kaq shumë në fytyrën e saj.

Madje, jo rrallë kush e ka ngatërruar atë me reperen e njohur, Taynen.

Megjithatë, Violeta duket për bukuri dhe në formë të shkëlqyer ani pse është gati 50 vjeçe, kjo falë metodave të avancuara të estetikes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here