Home Uncategorized Kur motra e Afërdites tregon gjoksin sytë nuk shohin gjë tjetër

Kur motra e Afërdites tregon gjoksin sytë nuk shohin gjë tjetër

112
0

Jehona Dreshaj nuk është emër i panjohur për publikun.

Ajo filloi të bëhet e njohur falë famës së motres, modeles së njohur Afërdita Dreshajt, shkruan “Kosovarja”

E tani është e njohur po aq ajo. Jo vetëm kaq.

Ajo po ashtu është e bukur dhe fëmër seksi ngjashëm sikur e motra.

Jo rrallë herë përfolet për linjat trupore. E gjatë, e trupin bombastik- tipike një femër për të marrë vëmendje.

Së fundmi tek sa tregon gjoksin, s’lë hapësirë për të shikuar diçka tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here