Home Uncategorized Dikur super yll, shikoni si është gjendja e tanishme e këngëtares së...

Dikur super yll, shikoni si është gjendja e tanishme e këngëtares së famshme!

385
0

Interpretuesja e hitit “Oops!…I Did It Again”, Britney Spears ka ndryshuar kaq shumë ndër vite.

Bëhet fjalë për këngëtaren e famshme, Britney Spears e cila dukshëm është larguar nga skena muzikore, shkruan IndeksOnline.
Ja si dukej më parë

38 vjeçarja, dikur kishte kaq shumë fansa, dhe projektet e saj muzikore pëlqeheshin kaq shumë në publik. Por, tanimë gjithçka ka ndryshuar për të.

Ajo duket kaq e thjeshtë, dhe jo në formë të mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here