Home Uncategorized Blero ia dërgon ushqimin Afronës në shtrat

Blero ia dërgon ushqimin Afronës në shtrat

237
0

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika janë ndër çiftet më simpatike të showbizit shqiptar.

Ata janë martuar para një viti dhe dasma e tyre ende është e përfolur në media. Çifti këtë kohë po i kalojnë pushimet në Stamboll.

E sot, Blero ka postuar një foto ku tregon se i aka dërguar Afronës darkën në dhomë.

Me këtë ai na tregon edhe njëherë sa romantik është.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here