Home Uncategorized Behgjeti ndan imazhin më të mirë me gruan

Behgjeti ndan imazhin më të mirë me gruan

101
0

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli jo rrallë herë publikon fotografi të ndryshme familjare.

Së fundi, ai ka shpërndarë një fotografi përkrahë bashkëshortes së tij.

“Flamuri shqiptar është kudo, dhe është shumë i bukur! Një selfie me gruan time.”, ka shkruar ai krahas fotografisë të publikuar në Instagram.

Padyshim, të dy së bashku duken një çift ideal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here