Home Uncategorized Kështu e fsheh gjoksin gruaja e Bleros kur pozon në bikine

Kështu e fsheh gjoksin gruaja e Bleros kur pozon në bikine

101
0

Modelja e njohur shqiptare Afrona Dika ka arritur të jetë ndër femrat më të komentuara nga mediet rozë.

Me bukurinë që ka dhe stilin unik, ka arritur të jetë në qendër të vëmendjes shpesh herë, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse gjendet larg bashkëshortit të saj shkaku i pandemisë, ata po gjejnë kohë për të pushuar, ku dje udhëtuan për ti kaluar disa ditë bashkë.

Si gjithmonë edhe kësaj radhe Afrona publikoj imazhe të shumta nga atje duke vënë në pah fizikun e përsosur.

Ajo çka bie në sy është dora e saj më të cilën po e mbulon gjoksin bombastik.

Vërtetë Blero është më fat për bashkëshorten që ka, apo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here