Home Uncategorized Kështu duket Arbana në ditët e fundit të shtatzënisë

Kështu duket Arbana në ditët e fundit të shtatzënisë

160
0

Moderatorja e njohur Arbana Osmani do te behet se shpejti nene per here te dyte.

Ky do te jete femija i dyte per Arbanen pas djalit Jon qe e ka me bashkeshortin e pare dhe femija i pare per regjisorin Eduart Grishaj.

Ajo ka preferuar ta mbaj larg medias dhe publikut kete moment edhe pse eshte ne javet e fundit te shtatezanise.

Arbana ka postuar nje foto ne ‘Instastory’ me Emina Cunmulaj, ku shihen te perqafuara dhe te buzeqeshura. Ne foton e publikuar vihet re barku i rrumbullakosur i Arbanes.

Mund te themi se moderatorja duket shume bukur me kete nur shtatezanie.

Pritjes se embel po i vjen fundi dhe per pak kohe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here