Home Uncategorized Ja sa e ka ndryshuar shtatzënia Genta Ismailin

Ja sa e ka ndryshuar shtatzënia Genta Ismailin

189
0

Në media u lëshua lajmi se këngëtarja kosovare Genta Ismaili, është shtatzëne dhe pritet të sjell në jetë fëmiun e parë, shkruan “Kosovarja”.

Disa foto të Gentës nga Zvicra, ku barku i këngëtares dukej më i fryrë, nxiten spekulimet se ajo mund të jetë me barrë.

Ndonëse lajmi morri dhenë, vetë këngëtarja nuk e pohoj as mohoj shtatzëninë e shumëpërfolur me biznesmenin turk.

A thua a do të bëhet Genta nënë për herë të parë? Ajo që është e dukshme është se portreti i këngëtares ka ndryshuar mjaftë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here