Home Uncategorized Infektohet me koronavirus këngëtari i njohur

Infektohet me koronavirus këngëtari i njohur

172
0

Fenomeni i mediave sociale dhe këngëtari i njohur turk, Reynmen njoftoi se ka rezultuar poztiv në testin e koronavirusit.

Reynmen, emri i vërtetë i të cilit është Yosuf Aktas, publikoj një fotografi në llogarinë e tij në Instagram fotografi ku edhe njoftoi për lajmin.

“Do doja që të gjithë ata që kam patur kontakt së fundmi, të tregohen të kujdesshëm”- ka shkruar këngëtari.

Kujtojmë që Reynmen është një nga artistët më të njohur në Turqi dhe numëron hite të shumta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here