Home Uncategorized Yllka Kuqi do t’iu lë pa fjalë me këtë stil

Yllka Kuqi do t’iu lë pa fjalë me këtë stil

133
0

Këngëtarja Yllka Kuqi në fillet e karrierës së saj muzikore u shfaq e thjeshtë dhe pa tentimin për të rënë në sy përmes pamjes a formave fizike, shkruan “Kosovarja”.

Yllka, ndër vite ndryshoj stilin e muzikës dhe atë të përformancës, duke u bërë përherë e më tepër si shumë nga këngëtaret tjera.

Vitet e fundit, këngët e saj ishin mjaftë komerciale dhe stili i këngëtares morri një dozë të theksuar të ekstravagancës, shkruan “Kosovarja”.
E, pasi Yllka u bë nënë, ajo sërish iu kthye thjeshtësisë dhe po duket shumë bukur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here